imprezy tematyczne dla dorosłych

Wieczór hawajski, brazylijski, kubański

Dosłownie i w przenośni przenosimy się w gorące rejony. Scenografia, efekty świetlne, piękne hostessy, tancerki, gorące rytmy, palmy, wyspy na piasku pozwolą Państwu zabawić się w Rio, na Hawajach czy kubańskiej plaży bez wsiadania do samolotu…

PRL Party

Wezwanie na komisariat, milicjant witający „setką”, lekcja PO, podróż „maluchem”, schabowy z kapustą, przeboje Budki, Perfektu, Lady Pank, Madonny; jeszcze mało…? Więcej zobaczysz na imprezie.

4 żywioły

Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze, bardzo proszę! Zapraszamy Was na nocleg pod ziemią, lot samolotem ze skokiem na spadochronie, nurkowanie w przezroczystej czystej wodzie, a wieczorem przy ognisku pochodzicie trochę po rozgrzanych węglach… A wszystko to czeka Was w specjalnej plenerowo-taktycznej grze dla maximum kilkunastu osób!

Metamorfoza

Poczujesz się, jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Sztab kryzysowy w postaci profesjonalnych wizażystów, stylistów i fryzjerów zmieni Cię nie do poznania. Twoja druga połówka i szef poczują się zagrożeni… Dla zainteresowanych Panów cenne informację, jak zadbać o swoją cerę, włosy jakich używać kosmetyków, a dla nie zainteresowanych… degustacja alkoholi i wykład znawcy trunków!!! Co lepsze? Wino, piwo, wódka, whisky czy może…??? Jeżeli dodamy do tego szkolenie z zakresu asertywności, to na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

Western Country Rodeo

Kowbojskie kapelusze, bandamki, pióropusze, rzuty lasem i podkową, strzelanie z łuku, nauka tańca i prawdziwa muzyka country. Nie musicie jechać na Dziki Zachód - on przyjedzie do Was! Indianie kontra kowboje. Kto powiedział, że Ameryka już została zdobyta…?