atrakcje dla dzieci

Balonowe zoo

To sceniczny pokaz skręcania niezwykłych figur z balonów pełen gagów i humoru! Nauczymy dzieci i rodziców skręcania zwierzątek z balonów. Na oczach publiczności stworzymy balonowe kostiumy, przemienimy dzieci w aniołki, rycerzy, królewny. Cała zabawa jest wypełniona kalamburami, balonowymi zagadkami, wielkimi postaciami (150-200cm), balonowym karate oraz balonowym nagrodami.

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to niezwykła atrakcja na wszelkie rodzaju imprezy i eventy przy użyciu specjalnych farb do bodypaintingu, bezpiecznych i antyalergicznych. Nasze makijażystki zmienią dzieci w zwierzątka, postacie z bajek i filmów, gwiazdy kina oraz każdego wybranego bohatera.

Szczudlarze

Współpracujemy z aktorami i akrobatami. Ich doświadczenia i profesjonalizm zdobywany podczas realizacji przedstawień - przede wszystkim plenerowych oraz różnorakich akcji promocyjnych i eventów to gwarancja energii, uśmiechu i udanej zabawy.

Żonglerzy

Nasi żonglerzy w swej sztuce używają piłek, maczug, obręczy, diabolo, poi, specjalnie wykonanych kij, a także przedmiotów codziennego użytku, jak pudełka, kapelusze oraz wielu innych rekwizytów. W programie żonglerka solo, wieloosobowa, kontaktowa, a nawet żonglerka ogniem.

Połykacze ognia

Ognisty oddech, smoczy ogień to jeden z ulubionych przez publiczność pokazów z kuli jego dramaturgii i egzotyki. Pokaz pełen niebywałych tricków przeniesie wszystkich w klimat indyjskich wierzeń i kultury.

Gigantyczne bańki

Niezapomniane zdjęcia, wspaniałe przeżycia i super atrakcja na każdą imprezę. W programie: wielkie bańki mydlane (kilka metrów średnicy), dłuugaśne bańki, wielometrowe tunele zabawy bańkami: średnie i małe bańki, bańka w bańce.