imprezy tematyczne dla dzieci

Historia książki

Tematyczne zajęcia edukacyjne, w których odpowiemy na pytanie, skąd wzięła się współczesna książka. W ciekawej formie opowiemy o narodzinach pisma i poszukiwaniach jego utrwalenia na papierze. Najmłodsi dowiedzą się, jak z epoki na epokę zmieniał się, kształt książki, kiedy powstał wynalazek druku, poznają historię książki XVI-XVII w. aż po współczesną jej formę oraz e-booka. Zajęcia oprócz części teoretycznej, posiadają część praktyczną, gdzie dowiemy się między innymi, jak wygląda papier czerpany i jak go ozdabiać.

Jak powstaje film rysunkowy

Chodź napisz z nami scenariusz, zapoznaj się ze sztuką animacji ulubionych postaci wykonaj z nami dekoracje, odkryj technik udźwiękowienia i montażu w filmie rysunkowym. Na prostych przykładach pokażemy kolejne etapy produkcji kreskówki. Program edukacyjny jest oparty na oryginalnych materiałach, współpracy z grafikiem i montażystą, gdzie cały czas mamy bezpośredni kontakt z dziećmi, które interaktywnie biorą udział w zajęciach. Realizacja dodatkowo wzbogacona jest o konkursy z nagrodami.

Mikołajki

Mikołaj jakiego nie znacie. Oprócz tradycyjnych gwiazdkowych bohaterów: jak aniołki i elfy przyprowadzimy również inne postacie z bajek, dzięki czemu powstanie iście magiczny klimat. Choinkową atmosferę ozdobimy dodatkowo atrakcyjnymi multimediami i animacjami połączonymi z interaktywną zabawą dla dzieci. Mikołaj oczywiście przeniesie ze sobą multum świątecznych upominków, konkursów a nawet i śnieg, wszystko by stworzyć niebanalną atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Andrzejki

Zapraszamy Was na magiczne spotkanie - pełne wróżb, radości i zabawy. Wdrożymy dzieci w magię tego specyficznego święta, gdzie wyczarujemy niebanalny klimat Andrzejkowych czarów. Nasze Andrzejki to nie tylko lanie wosku przez dziurkę od klucza, to przede wszystkim wieczór, gdzie można poczuć tajemnice przyszłości, wywróżoną przez wróżki i czarodziei w atmosferze balu maskowego.

Teatrzyki

Specjalnie przygotowany program teatralny dla dzieci, gdzie zaangażujemy je do wspólnego tworzenia spektaklu. Nauka tekstu, przygotowanie stroi, dekoracji, tworzenie lalek, masek, ćwiczenia aktorskie, przygotowanie scenek. Wszystko połączone z interaktywnymi teatralnymi lekcjami. Zapraszamy wszystkich do wspólnego tworzenia przedstawienia.

Klauni

W programie iluzja na wesoło, zwierzaki z baloników gry i zabawy dostosowane do wieku, lepienie z ciastoliny, malowanie na koszulkach. Jest to oryginalna atrakcja na przyjęcie Twojego Dziecka oraz wspaniała okazja do zrobienia wielu fantastycznych zdjęć i filmów z kolorowo przebranym klaunem.