Księga Gości

Było wspaniale

Nick: 
Para Młoda K&P
WESELE 26.10.2015r. Z całego serca polecamy dom weselny „WILLA POD ORLEM” wszystkim Młodym Parom jako najlepsze miejsce do urządzenia przyjęcia weselnego. Przepiękny lokal widok i wystrój oraz panująca w nim atmosfera. Obsługa bardzo miła i szybka. Pani EWA oraz Pan ANDRZEJ wraz z MAŁŻONKĄ właściciele Willi bardzo pomocnii i uczciwi. Pełen profesjonalizm. Miejsce wymarzone do tej uroczystości. Bogate menu, posiłki ładnie podane i bardzo smaczne przygotowane przez panią JOLĘ .. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Dużym plusem jest możliwość wynajęcia pokoi ktore sa zaaranżowane w stylu góralskim . Polecamy grilla ze stołem wiejski. Bardzo smaczny. Co tu wiele pisać jesteśmy bardzo zadowoleni. To piękne miejsce, aby spędzić w nim najpiękniejszy dzień w swoim życiu . Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałe wesele:) pozdrawiamy obsługę i właścicieli lokalu.
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
5
Cena: 
5

Witam Panie zarządzające w domku Willa pod Orłem

Nick: 
Karolina i Michał z Bydgoszczy :)
Witam Panie zarządzające w domku Willa pod Orłem ...dziękujemy , z całego serca za wspaniałą pomoc ,za uśmiech na twarzy ,za dobre serducho ..o domku nie wspomnę :D...dziękuję ,że mogłam poznać tak wspaniałe Kobiety i Pana który z taką życzliwością wręczył na klucze do domu !!! Już teraz... :)))) wspólnie z mężem Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze do Was wrócimy !!! :D Pozdrawiamy ...
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
5
Cena: 
5

Kotenko

Nick: 
Dania_animator)
Dziękuję bardzo!!!!!!! Дуже дякую за щедрий прийом і велику гостинність! Villa pod Orlem найкраща!!! Дякую хазяям, кухні, пану Миколі!
Jedzenie: 
0
Obsługa: 
0
Pokoje: 
0
Cena: 
0

Wspaniałe miejsce

Nick: 
Ewa 12
Wspaniałe miejsce. Gościnni, przemili właściciele. Jedzenie domowe, bardzo smaczne. Pokoje zachęcają do odpoczynku, a kto ma chęć się zabawić to też nie będzie narzekał na brak atrakcji. Dawno nie byłam tak zadowolona z miejsca pobytu. Myślę, że pozostali uczestnicy też. Pozdrawiam całą rodzinę właścicieli i pracowników (pana Mikołaja, panią Jolę i pozostałych)
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
5
Cena: 
5

Polecam

Nick: 
Ewa
Fantastyczne warunki.mieszkaniowe. Serdeczni właściciele oraz pracownicy pensjonatu. Bardzo smaczne posiłki. Doskonałe miejsce !!!. Polecam!!!
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
5
Cena: 
5

Opinia

Nick: 
Aleksandra i Paweł
Dziękujemy za wspaniałą obsługę, smaczne śniadania oraz niezapomniane przeżycia :) Doskonała baza wypadowa do pobliskich szlaków turystycznych, Pozdrawiamy i polecamy!
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
4
Cena: 
5

polecam

Nick: 
Ania
Polecam... Pozdrowienia dla właścicieli. Mam nadzieje że uda się przyjechać w tym roku :)
Jedzenie: 
5
Obsługa: 
5
Pokoje: 
5
Cena: 
5