atrakcje w okolicy

Dolina Kościeliska

Z naszego ośrodka prowadzi szlak do Doliny Kościeliskiej (do wlotu doliny ok. 1500m - Kiry). Dolina Kościeliska ma długość 9km dojść nią możemy do schroniska na polanie Ornak. Dolina Kościeliska uznawana jest za jedną z najpiękniejszych dolin w Tatrach Polskich. Nad doliną góruje Błyszcz (2159m), z Doliny Kościeliskiej udać się można między innymi do Wąwozu Kraków, Doliny Iwanowskiej na Czerwone Wierchy lub Ornak.  W Dolinie Kościeliskiej znajdują się dostępne turystycznie jaskinie: Jaskinia Mroźna, Smocza Jama, Jaskinia Mylna, Jaskinia Raptawicka i Obłazowa. 

Dolina Lejowa

Zlokalizowana około 2000m od ośrodka Willa Pod Orłem. Dolina o długości ok. 4,5 km prowadzi z polany Biały Potok (zimą na polanie znajduje się wyciąg narciarski i wypożyczalnia) do Kominiarskiego Wierchu (1829m n.p.m.). Dolinę otwiera wapienna skała która jest popularnym miejscem dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych wspinaczy.

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska ok. 3500 m od naszego ośrodka. Najdłuższa i największa dolina Tatr Polskich. Prowadzi tędy Szlak Papieski do Doliny Jarząbczej. Przy wlocie doliny wypożyczalnia rowerów górskich oraz liczne Bacówki. Dostać się można stąd między innymi na Starorobociański Wierch, Rakoń czy Wołowiec. Przy schronisku na Polanie Chochołowskiej znajduje się Kaplica w której można zorganizować w przepięknym otoczeniu ślub.

Dolina Małej Łąki

Zlokalizowana ok. 2500m od naszego ośrodka. Sama Dolina ma około 4,5 km długości. Dolina podchodzi pod główną grań Czerwonych Wierchów.  Dostać się można z niej na najpopularniejszą górę w Tatrach - Giewont (1894 m n.p.m.).